Reference - Interiéry

Karlín Hall
Praha

Karlín Hall - Obrázek

Karlín Hall
Praha

Informační systém v interiérech budovy Karlín Hall Praha sestává z velkoplošných fóliových grafik.
    Kompletní informační systém je vyroben z řezaných fólií aplikovaných na zdivo, pevné plochy a sklo. Jedná se o unikátní, zajímavé velkoplošné aplikace, které výrazně oživují a sjednocují celý interiér.
    Pro samotnou realizaci bylo nutné použít různé druhy folií určených pro užití na různorodé povrchy v jednotných barevných odstínech.

GALERIE HARFA
Praha

GALERIE HARFA - Obrázek

GALERIE HARFA
Praha

Do prostoru recepce obchodního centra Galerie Harfa v pražské čtvrti Libeň jsme vyrobili reprezentativní světelné logo.
    Při výrobě tohoto prosvětleného panelu o rozměru 2,8 x 1,5 m jsme zkombinovali různé druhy fólií pro dosažení originálních světelných efektů. Na plochu desky plexiskla opál vsazené do Al rámu jsme aplikovali v různých kombinacích difúzní, krycí a translucentní fólie 3M Scotchcal. Vytvořili jsme tak efekt 3D intarzovaného loga.

TOOTHY
Louny

TOOTHY - Obrázek

TOOTHY
Louny

Do interiéru recepce oblíbené české značky Toothy bylo vyrobeno její reprezentativní logo. Při výběru technologií a kombinace materiálů jsme se zaměřili na výraznost velmi úzkých siluet písma a horizontálního eliptického symbolu. Logo "Toothy" je vyrobeno frézováním z kvalitního masivního dřeva s pečlivou povrchovou úpravou a čelní plochou z černého plexi lepeného na podkladní vrstvu.
     Celé logo je upevněno na distančních trnech, které umožňují jeho odsazení ode zdi a zvýraznění prostorového efektu.

ES REALITY
Louny

ES REALITY - Obrázek

ES REALITY
Louny

Pro developerskou společnost ES Reality s.r.o. sídlící v nové budově centrální části Zahradního města v Lounech byla  vytvořena loga označující sídlo firmy a doplňující interiér prostoru recepce. Při každé z realizací byl volen odlišný postup a výběr materiálů, které navazovaly na prostředí, kde měla být loga umístěna. Velký důraz je vždy kladen na propojení  korporátního stylu s venkovní a vnitřní architekturou.      
     Budova, ve které firma sídlí, získala cenu Stavba roku 2021.