Reference - Design

3D PÍSMENA

3D PÍSMENA - Obrázek

3D PÍSMENA

Světelná 3D písmena a symboly patří v současné době k hlavním prvkům komunikace v reklamním značení. 
    Nejčastěji se jedná o výrobu samostatných písmen jako světelných boxů z tvarovaného Al plechu nebo plexi s prosvětlenou matnicí. Čelní frézovaná plocha je vsazena do korpusu pomocí "F" rámečku nebo hliníkové "L" kontury. Efektivní prosvětlení zajišťují kombinace bílých a barevných LED.
Zaměřujeme se na rovnoměrné nasvícení plochy a celkový JAS pro splnění ČSN 12464. Ve spolupráci s ČVUT zpracováváme Studie vlivu na okolní prostředí s určením příslušné zóny životního prostředí.
    Zvláštní efekt umožňují rovněž fézovaná písmena z masivních materiálů nebo z vrstvených průsvitných a neprůsvitných ploch, případně využití plexiskla black-white (ve dne černé, v noci svítí bíle).

PLOŠNÉ REKLAMY

PLOŠNÉ REKLAMY - Obrázek

PLOŠNÉ REKLAMY

Plošné světelné i nesvětelné reklamy se mohou uplatnit v exteriéru i interiéru, v sestavách i jako samostatné informační  prvky. Současné technologie umožňují výrobu panelů různých velikostí i tvarů, rozměrných světelných boxů až do rozměrů 5 x 30 m. 
    Velkoplošné světelné panely jsou vyrobeny ze speciálních Al profilů, do kterých se vypíná vinylová fólie. Díky obsahu světlovodných vláken tato fólie rovnoměrně rozptyluje světlo a tím šetří množství světelných zdrojů. Grafika je  realizována translucentními fóliemi nebo velkoplošným tiskem. Plošnou grafiku je možné kombinovat s 3D znaky.

TOTEMY, PYLONY

TOTEMY, PYLONY - Obrázek

TOTEMY, PYLONY

Pylony a totemy jsou důležitým prvkem řady reklamních poutačů, které mají upoutat pozornost potenciálních  zákazníků. Jejich tvar, velikost i originální provedení mohou zaujmout na velkou vzdálenost a tím se stát orientačním bodem ve městech nebo v nákupních či průmyslových zónách.
    Tyto reklamní nosiče naše společnost vyrábí v různých velikostech od menších až po velkorozměrové projekty. Základem výroby je Fe pozinkovaná nosná konstrukce, na které jsou umístěna světelná loga, reklamní a informační panely, případně  servisní lávky dle přání klienta.

VÝSTRČE

VÝSTRČE - Obrázek

VÝSTRČE

Výstrče jsou výrazným prvkem značení provozoven. Uplatní se v místrech, kde není možné oslovit zákazníky na velké ploše například firemním štítem nebo střešní reklamou.
    Výstrče mají mnoho výhod. Jsou umístěny kolmo k fasádě, viditelné z různých pohledových úhlů a blízko zorného pole z ulice nebo chodníku. Mohou být nesvětelné, světelné, jednostranné i oboustranné, plošné i v 3D provedení dle přání klienta. Marketingově komunikují svým originálním tvarem, velikostí a technologií. 

UNIKÁTNÍ LOGO v architektuře
interier, exterier

UNIKÁTNÍ LOGO v architektuře - Obrázek

UNIKÁTNÍ LOGO v architektuře
interier, exterier

Zpracování reprezentativního loga je náročný úkol, při kterém se propojují potřeby a představy investora a  architekta se znalostí výrobních technologií a konkrétního prostředí. Cílem je dosažení přirozeného souladu firemního stylu, prezentace firmy a architektury.
    Na fasády budov, do recepcí, kanceláří a jiných prostor navrhneme dispozice, doporučíme vhodné materiály a technologie, připravíme 3D vizualizace pro následnou realizaci loga. Prostřednictvím designových technik zaměřených na detail a technologické zpracování vytvoříme prostor, který bude optimálně reprezentovat jakoukoliv společnost.